Atribuită
Cumpărare directă
Ansamblu roata cadru OEC Everview 7500 - 4,816.42 RON + TVA Pretul este valabil in conditiile returnarii gratuite catre furnizor a piesei defecte si include costurile aferente livrarii. In cazul in care defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca si alte piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Garantia acordata piesei este de 3 (trei) luni de la data instalarii. Piesele care, in timpul perioadei de garantie, le inlocuiesc pe cele defecte, beneficiaza de o noua perioada de garantie care curge de la data inlocuirii piesei defecte, dar nu va depasi termenul garantiei acordata initial pentru piesa respectiva. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.; FE 368/18.02.2021
- Număr anunț
- DA27455323
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 34324000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.334 RON
- Valoare atribuită
- 4.334 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.