Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de anestezie CS620*SM617190002WA cu Monitor B450*SNE16460037HA + 1 modul de gaze: E-sCAIOV-00. 1 6,500.00 LEI fara TVA Aparat de anestezie CS620*SM617170029WA cu Monitor B450*SNE17160005HA + 1 modul de gaze: E-sCAIOV-00. 1 6,500.00 LEI fara TVA Aparat de anestezie CS620*SM617170056WA cu Monitor B450*SNE17170325HA + 1 modul de gaze: E-sCAIOV-00. 1 6,500.00 LEI fara TVA Aparat de anestezie AVANCE CS2*APKW00842 cu Monitor B650*SK417151011HA + 1 modul de gaze: E-sCAIOV-00. 1 5,500.00 LEI fara TVA Aparat de anestezie AVANCE AV.CS2*APKW00973 cu Monitor B650*SK417181001HA+ 1 modul de gaze: E-sCAIOV-00. 1 5,500.00 LEI fara TVA TOTAL OFERTA 30,500.00 LEI fara TVA Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA27352615
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.500 RON
- Valoare atribuită
- 30.500 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.