Atribuită
Cumpărare directă
Ansamblu pneumatic Ventilator I-Vent M1161955 Ansamblu pneumatic PSV Nota: Oferta este valabila in regim Buy-Back cu preluarea pieselor defecte. Termen de livrare: 2-3 saptamani de la comanda ferma; Termen de plata: 60 de zile de la facturare; Valabilitate oferta: 90 de zile Termen de garantie: 6 luni de la instalare Acceptul prezentei reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA27394116
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 42522100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.645 RON
- Valoare atribuită
- 12.645 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.