Atribuită Cumpărare directă

Colector de condens D-fend Pro pentru analizorul de gaze capac gri inchis compatibil cu aparatul de anestezie AVANCE CS2 si Carestation 650 (set 10 buc)

Număr anunț
DA27414675
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
44164310-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.214 RON
Valoare atribuită
1.214 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.214 RON

din 1.214 RON estimat