Atribuită Cumpărare directă

M1179105-X Ansamblu Modul de gaz E-sCAIOv Nota: Preturile nu includ TVAul. Oferta este valabila cu preluarea piesei defecte. Termen de livrare: 2-3 saptamani; Termen de plata: 60 de zile de la facturare; Garantie: 12 luni de la instalare. Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA27410824
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.780 RON
Valoare atribuită
10.780 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.780 RON

din 10.780 RON estimat