Atribuită Cumpărare directă

Contract Service Revizie+Manopera echipamente de ATI - 6,037.00 RON + TVA / luna - 1 buc x Aparat de anestezie Avance S/5 - 3 buc x Aparat de anestezie AESPIRE 7900 - 6 buc x Monitor B20 - 2 buc x Aparat de anestezie Avance CS2+Monitor B650+modul gaz - 2 buc x Aparat de anestezie Carestation 620+Monitor B450+ modul gaz Oferta cuprinde: Interventii pentru mentenanta preventiva – 1 (unu)/11 luni – kiturile de revizie sunt incluse Reviziile se vor executa in eventualitatea existentei unui contract pentru 11 luni consecutive. Interventii pentru mentenanta corectiva(diagnostic/reparatie) – nelimitat – piesele de schimb nu sunt incluse; Timp raspuns: maximum 2 zile lucratoare; Call Center dedicat; Ingineri certificati pentru servisarea produselor mentionate mai sus; Etapele generale ale reviziei pentru aparatul de anestezie: - Inlocuirea kitului anual de revizie(specific fiecarui tip de aparat); - Inspectie vizuala; - Verificarea alarmelor; - Verificarea alimentarilor cu gaze medicinale si a buteliilor(daca este cazul); - Verificarea alimentarii cu O2; - Verificarea sistemului AGSS(daca exista); - Verificarea blocului pneumatic; - Verificarea sistemului de ventilatie; - Verificarea indicatorilor de pe display(testarea ledurilor, difuzorului, indicatorului bateriei, LCDului, calibrarea Touchscreenului); - Testare “Masina” – test cu presiuni mari; - Testare Mixer gaze; - Testare flowmetru O2 secundar; - Testarea regulatorului de vacuum integrat; - Testarea vaporizorului; -

Număr anunț
DA27410883
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
50420000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.037 RON
Valoare atribuită
6.037 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.037 RON

din 6.037 RON estimat