Atribuită
Cumpărare directă
Reparare a usii echipamentului RMN Signa Explorer - 1,650.00 RON + TVA Prin inlocuirea pieselor: Maner deschidere usa - 495.00 RON + TVA Butuc de incuiere usa - 1,155.00 RON + TVA Pretul orelor de manopera este acoperit de garantia extinsa a echipamentului RMN Signa Explorer. Pretul include costurile de livrare. In cazul in care este posibil, defectiunea survenita va fi remediata pe loc de catre inginerul delegat. Daca insa, defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca eventuale piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA27461751
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.