Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: 13 x Abonament acces internet si voce Red Infinity 10Gb; 1 x Abonament acces internet nelimitat . Total valoare lunara contract = 134 euro fara tva, reprezentand 662,32 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 euro= 4,9427 lei, valabil pentru 20.01.2021. Perioada contract 26 luni. 3 luni gratuitate 100% Abonament acces internet si voce.

Număr anunț
DA27328236
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA GIURGIU (CUI 37369660)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.896 RON
Valoare atribuită
15.896 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.896 RON

din 15.896 RON estimat