Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 1 abonamente x Red Infinity X3 20 euro fara tva • Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale Europa fix si roaming Zona 1(initiate + primite +SMS) • Nelimitat trafic internet national - Puteți folosi lunar în țările SEE până la 10.29 GB trafic de internet din abonament • Minute internationale mobil SEE nelimitat • 800 MB si 100 unitati (apel efectuat, apel primit si SMS efectuat) zona 2 • Serviciul de Roaming se acordã Clientului doar pentru cãlãtorii ocazionale, nu pentru utilizarea sa preponderentã sau permanentã în Roaming (consum raportat la consumul national). Valoarea totala a ofertei pentru o perioada de 12 luni este de 240 EURO fara TVA, reprezentand 1.186,29 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9429 RON valabil in data de 12.02.2021

Număr anunț
DA27399539
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.186 RON
Valoare atribuită
1.186 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.186 RON

din 1.186 RON estimat