Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Serviciul VPN LAYER 2- 2 Mbps STS. Abonament lunar = 60 euro fara tva. Perioada contractuala 24 luni cu 4 LUNI GRATUITE. VALOARE TOTALA CONTRACT = 1200 euro fara tva, repezentand 5931 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 EURO= 4,9425 lei, valabil pentru 09.02.2021.

Număr anunț
DA27367665
Autoritate contractantă
COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.931 RON
Valoare atribuită
5.931 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.931 RON

din 5.931 RON estimat