Atribuită Cumpărare directă

Vodfone Romania pune la dispozitia clientului serviciul: VPN LAYER 2- 5 Mbps STS. Abonament lunar = 60 euro fara tva. Perioada contractuala = 24 luni cu 4 LUNI GRATUITE. VALOARE TOTALA CONTRACT = 1200 euro fara tva, reprezentand 5932,56 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9438 lei, valabil pentru 02.02.2021.

Număr anunț
DA27328950
Autoritate contractantă
COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.933 RON
Valoare atribuită
5.933 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.933 RON

din 5.933 RON estimat