Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului Abonament Analogic DVB-C. Achizitia va fi pe o perioada de 12 luni. Valoarea abonamentului pe o perioada de 12 luni este de 60 EURO fara TVA, reprezentand 296,56 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9428 RON, valabil in data de 16.02.2021
- Număr anunț
- DA27413905
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297 RON
- Valoare atribuită
- 297 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.