Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului Pachet Vodafone Business: 1. 4 Numere de voce Red Infinity X3 cu urmatoarele resurse : • Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale catre retelele fixe din SEE si minute/SMS-uri in roaming SEE • Nelimitat unitati internationale (minute si SMS) catre Spatiul Economic European (cu exceptia numere speciale) • Nelimitat internet mobil national • 16 GB trafic date in Roaming SEE 2. 100 Numere de voce Red Infinity 10 GB cu urmatoarele resurse : • Nelimitat minute/SMS catre orice destinatie nationala, catre destinatii internationale fixe din Spatiul Economic European(SEE) • 10 GB trafic internet national • Bonus 10 GB internet mobil national • Bonus 150 minute internationale (minute si SMS) catre Spatiul Economic European (cu exceptia numere speciale) • Bonus Optiune Speedcap – dupa depasirea traficului de date inclus in abonament viteza scade la 128Kbps . 3. 3 Numere de date Sandbox Infinity cu urmatoarele resurse : • Nelimitat internet mobil national 4. In acest pachet, beneficiati de urmatoarele terminale gratuite* : • 3 Buc Samsung Galaxy S21 128GB Dual Sim 5G • 1 Buc iPhone 11 2020 64GB 4G+ • 63 Buc Oppo A53 128GB Dual SIM 4G • 37 Buc Samsung GALAXY A20e 32GB Dual SIM 4G Perioada contractuala este de 24 luni. Valoarea totala lunara este de 917 EURO fara TVA, reprezentand 4.532,82 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9431 RON, valabil in data de 22.02.2021
- Număr anunț
- DA27452678
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.788 RON
- Valoare atribuită
- 108.788 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.