Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie mobila (34 abonamente) necesare pentru angajatii Universitatii "Lucian Blaga" din Sibiu, pentru 12 luni, pachet ce cuprinde minute si sms-uri nationale nelimitat, trafic internet 4GB, roaming minute si sms-uri in SEE. Pentru incheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins emis de ONRC, din care sa reiasa obiectul de activitate si reprezentantii legali, informatii privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA27353618
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.644 RON
- Valoare atribuită
- 14.644 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.