Atribuită
Cumpărare directă
CNAIR SA prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze servicii de telefonie mobila pentru un numar de 326 abonati, pentru o perioada de 24 de luni, conform cerintelor caietului de sarcini nr. 6954/10.02.2021 si a modelului de contract. Daca sunteti de acord cu cerintele DRDP Constanta, va rugam sa ne transmiteti prin e-mail, la adresa georgiana.achizitii@drdpct.ro urmatoarele documente semnate si stampilate: - propunerea tehnica; - oferta financiara; - caietul de sarcini si modelul de contract semnate si stampilate pe fiecare pagina.
- Număr anunț
- DA27387992
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.581 RON
- Valoare atribuită
- 134.581 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.