Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Carburanti auto pe baza de bonuri valorice

Număr anunț
CN1006026
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.403.361,34 RON
Valoare atribuită
8.972.906,40 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
15.11.2018 01:48
Anunț de atribuire
CAN1014130
Termen limită
12.12.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 220-504495
Documentație de atribuire
DF1030164

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

8.972.906,40 RON

din 9.403.361,34 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 430.454,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.