Atribuită Cumpărare directă

Tub din fibra de sticla cu diametrul de 700 mm, CU POSIBILITATEA IMBINARII A FIECARUI ELEMENT PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE DECLARATIE DE CONFORMITATE SI CERTIFICAT DE GARANTIE

Număr anunț
DA27316094
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
19522110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.760 RON
Valoare atribuită
11.760 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.760 RON

din 11.760 RON estimat