Atribuită Cumpărare directă

BATERIE BUCATARIE INOX GAT LEBADA U BLR4A 1 buc 215,97 RACORD FLEXIBIL 1/2XM10X1 CU CAPAT LUNG 70CM WBS27 2 buc 7,73 TEAVA CUPRU 15x0.7mm BARA 24 ml 9,24 SISTEM EPOMID ALB EID329016-CO.375L KOBER 1 buc 36,05 CHIT CE40/2KG TERRA FLEXIBIL 1 buc 17,65 CM 9/25 KG ADEZIV PLACARI CERAMICE 10 buc 17,48 INDEX CARTUS ANCORA CHIM MOPOLY 300ML 230634 1 buc 32,77 BISON SPUMA POLISTIREN PT PISTOL 700ML 451016 2 buc 26,05 30078 CUTTER 18MM MET CU GHIDAJ SI ROZETA BLOCARE 1 buc 13,03 30058 CUTTER PLASTIC CU GHIDAJ SI ROZETA BLOCARE 3 buc 4,2 31005 LAME CUTTER SEGM 18MM 10/SET 1 buc 4,87 PUNGA BIO 34X40CM 2 buc 0,13 VARFURI POZIDRIV 1/4" / 25MM - PZ1 10631 5 buc 0,97 SURUB PT LEMN CAP INECAT 3X20 ZG PZ1 100.13.02 50 buc 0,04 CAPAC DOZA REGL BOMBAT CU SUR 10 buc 0,59 BAGHETA LX35 115 BUC/CUT 11 buc 3,75 BANDA SILICONICA SANITARA AUTOADEZIVA ALBA 41MM(38MM)X3.35M BISON 490104 1 buc 55,46 ACRYLIC BISON ALB 300 ML 426005 2 buc 8,69 SILICON SANITAR PREMIUM ALB 280ML 425014 2 buc 16,81 / BEC LED 20W T80 6500K 1710LM E27 BR-20W.6 5 buc 21,43 SPOT CU LED PATRAT APLICABIL 18W 4200K BRAYTRON BR-BP04-31810 6 buc 33,61 / CM 9/25 KG ADEZIV PLACARI CERAMICE 4 buc 17,48 ADEZIV POLISTIROL 25KG ADEPLAST 2 buc 17,98 SPRAY SC UNIV RAL 1023 GALBEN TRAFIC 400ML 1 buc 12,1 COT 90 15 M-T CU 5092 RR5092015015000 10 buc 1,42 MUFA 15 M-M CU 5270 RR5270015015000 10 buc 0,68 BANDA TESSAKREPP 50/50 4323/51023 3 buc 12,59 TEU REDUS 28.18.28 CU 5130R RR5130028018028 4 buc 19,32 TEU REDUS 18.15.18 CU 5130R RR5130018015018

Număr anunț
DA27381824
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.645 RON
Valoare atribuită
3.645 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.645 RON

din 3.645 RON estimat