Atribuită Cumpărare directă

Pachetul este format din următoarele produse: Banca parc cu picioare din fonta si rigle pin BF.05 - 20 buc Tribuna stadion cu podea metal TS.06M - 2 buc Masa cu 4 banci M4B.02 - 3 buc Cos gunoi cu acoperis CGA.60L - 10 buc Echipamentele de joaca sunt conforme cu normele europene , la livrare sunt insotite de certificat de garantie si declaratie de conformitate Termen de livrare - max. 40 zile lucratoare de la data comenzii. Se asigura transportul si montajul echipamentelor în locatiile stabilite de beneficiar . Garantia acordata produselor este de 24 luni de la livrare.

Număr anunț
DA27382070
Autoritate contractantă
COMUNA BRATOVOESTI (CUI 5046688)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.680 RON
Valoare atribuită
44.680 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.680 RON

din 44.680 RON estimat