Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica si functionala pentru sistemul Oracle Financiar Se asigura servicii de asistenta tehnica si functionala pentru componentele sistemului informatic Oracle E-Business Suite •Oracle Payables – Contabilitate Furnizori-Plati •Oracle Receivables – Contabilitate Clienti-Incasari •Oracle Cash Management – Contabilitate Lichiditati •Oracle Fixed Assets – Contabilitate Mijloace Fixe •Oracle General Ledger – Contabilitate Generala

Număr anunț
DA27341410
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
72253200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.800 RON
Valoare atribuită
79.800 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.800 RON

din 79.800 RON estimat