Atribuită Cumpărare directă

Router Cisco C891F-K9, 8x LAN

Număr anunț
DA27455104
Autoritate contractantă
COMUNA SUTESTI (PRIMARIA) (CUI 2573985)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.171 RON
Valoare atribuită
3.171 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.171 RON

din 3.171 RON estimat