Atribuită Cumpărare directă

Dulap pentru stocarea reactivilor dim. 1200/500/1900 mm,Dulap stocare chimicale, acizi si baze dim. 1200/600/1900 mm

Număr anunț
DA27455943
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI 9052135)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.920 RON
Valoare atribuită
31.920 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.920 RON

din 31.920 RON estimat