Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastra intentioneaza sa achizitioneze o centrala termica Ferroli FSB Pellet 150, prevazuta cu arzator si buncar, conform descrierii din catalogul de produse.

Număr anunț
DA27318841
Autoritate contractantă
SD3 SALUBRITATE SI DESZAPEZIRE S3 SRL (CUI 37804020)
Furnizor / câștigător
AVI COMPACT SRL (CUI 15243008)
Cod CPV
39715210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.120 RON
Valoare atribuită
30.120 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.120 RON

din 30.120 RON estimat