Atribuită
Cumpărare directă
: Suport biciclete realizat din metal destinat parcarii a 5 biciclete in parcuri, parcari, incintele scolilor, institutiilor si in cartierele rezidentiale. Produsul este modular ( 3 + 2 piese ). Se conecteaza intre ele cu organe de asamblare (incluse in pret). Finisare: vopsire in camp electrostatic cu vopsea poliesterica, care asigura o protectie ridicata a suprafetelor. Culori Standard: RAL 9006 (gri) Dimensiuni Rastel Suport Biciclete: Inaltime: 310 mm Lungime: 2240 mm Latime: 530 mm Pentru comenzi speciale, suportii de biciclete se pot vopsi in orice culoare din paletarul RAL (se poate percepe un cost aditional). Fixarea la sol a rastelului de biciclete se realizeaza prin fixarea flanselor cu conexpanduri (neincluse in pret)
- Număr anunț
- DA27407066
- Autoritate contractantă
- Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
- Furnizor / câștigător
- KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
- Cod CPV
- 39151100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.756 RON
- Valoare atribuită
- 2.756 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.