Atribuită Cumpărare directă

Server Dell PowerEdge T140 E-2244G 16GB 2 x HDD 2TB SATA, 2 x SSD 960GB Sata Tastatura Dell KB216 + Mouse Dell MS116 Windows Server 2019 Essentials Ed

Număr anunț
DA27401112
Autoritate contractantă
Orasul Sebis (Primaria) (CUI 3518970)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.008 RON
Valoare atribuită
11.008 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.008 RON

din 11.008 RON estimat