Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- BELVITA ST.CER MIERE50G BU 100 1 RIO M.TON UL.MAS.3X160G P CV 5 1 BUNIC.ULEI FL.SOAR.1L ST 12 1 CORONITA ZAHAR 1KG PG 20 1 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 5 1 FINETI CREMA ALUNE 400G CU 8 1 COSMIN BOIA ARDEI DULCE 1 PG 15 1 COSMIN PATRUNJEL 8G BU 15 1 GALEO OREGANO 10G PG 6 1 MAGGI SCRG.PA.GAINA2X400G PA 1 1 B.KINDER BUENO CACAO43G BU 96 1 MILKA CH.WAFER HAZEL30G BU 80 1 B.KINDER DELICE 39G BU 100 1 KINDER CHOCO T8 100G BU 10 1 FILE PIEPT PUI TAV.KG KG 6,630 1 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 15,469 1 PIEPT CURCAN DEZOSAT KG C KG 9,998 1 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 2 1 FASOLE PASTAI GALB2,5KG PG 2 1 CONOPIDA 2KG PG 2 1 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT PG 2 1 BITAR OREZ BOB LUNG 1KG PG 5 1

Număr anunț
DA27418097
Autoritate contractantă
G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940 RON
Valoare atribuită
1.940 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940 RON

din 1.940 RON estimat