Atribuită
Cumpărare directă
CARNATI AFUMATI GASTRO KG CARNATI AFUMATI GASTRO KG VARZA ALBA RO KG CI VARZA ALBA RO KG CI MORCOV GASTRO RO KG CI SULTAN PASTA TOM.24%800G HUTTON MELCISORI 6 OUA 25 M.BANATO SPAGHETE 5KG ORLANDO PIPER MACIN500G MAGGI IDEEA Z.MILAN.55G MAGURA PRAJ.LAPTE 35G CAMARA V.AMEST.LEG.CIORBA DERONI FAS.BOB ALES1KG VINCON OTET DIN VIN ALB 9 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L
- Număr anunț
- DA27381731
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.396 RON
- Valoare atribuită
- 1.396 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.