Atribuită
Cumpărare directă
BANANE CI.CCA.18KG C.I CARTOFI ALBI RO 10KG CI PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG CI MORCOVI RO KG CI MORCOVI RO KG CI PATRUNJEL LG RO C.I LEUSTEAN LG TR C.I DOVLECEI TR KG C.I VRAC ARDEI KAPIA ROSU TR CI VR SULTAN PASTA TOM.24% 800G ARGUS ULEI FLOAREA SO1L TPS LAPTE UHT 3,5% 12X1L HUTTON ROMBURI 6 OUA 250G EUGENIA CR.CACAO 56X36G TACAM PUI PG. BAX TACAM PUI PG. BAX TACAM PUI PG. BAX EDENIA AMESTEC MEXICAN
- Număr anunț
- DA27401325
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.191 RON
- Valoare atribuită
- 1.191 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.