Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PORC CU OS KG KG 83,700 1 1283,12 GULAS PULPA PORC KG TAV KG 24,485 1 417,22 CARNATI AFUMATI KG KG 31,250 1 613,44

Număr anunț
DA27354594
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.314 RON
Valoare atribuită
2.314 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.314 RON

din 2.314 RON estimat