Atribuită Cumpărare directă

GULAS PULPA PORC KG TAV KG 15,460 1 263,44 MICI TAVITA KG KG 60,100 1 1001,87 CARNE TOCATA PORC KG KG 41,080 1 601,41

Număr anunț
DA27373817
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15113000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.867 RON
Valoare atribuită
1.867 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.867 RON

din 1.867 RON estimat