Atribuită Cumpărare directă

COTLET PORC FARA OS KG KG 52,450 1 896,90 MUSCHIULET PORC KG VID KG 41,150 1 960,44 PULPE PUI CU OS GASTRO KG KG 113,660 1 1184,34 PIEPT PUI DEZOSAT F.P. CA KG 40,160 1 649,39

Număr anunț
DA27434257
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.691 RON
Valoare atribuită
3.691 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.691 RON

din 3.691 RON estimat