Atribuită
Cumpărare directă
GYERM.FUNDITE 8OUA 250G PG 252 1 907,20 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 150 1 304,50 FUCHS PIPER NEGRU MACINAT BO 20 1 768,20 KOTANYI.CONDIM.PUI1136G BO 10 1 297,40 CIO FOI DE DAFIN 15G PG 28 1 40,04 COLONIAL FOI DAFIN 100G PG 12 1 35,40 DR OETKER CACAO NEA500G BU 4 1 94,48 DR.OETKER CACAO 1KG BU 8 1 308,32 DARIA SOS MAIONEZA 5KG GL 3 1 81,96 KNORR SOS BRUN 1KG CU 3 1 242,22
- Număr anunț
- DA27434360
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.082 RON
- Valoare atribuită
- 3.082 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.