Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 78118213111 PRET DE CATALOG: 3.450,45 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: LINTUCA TELEMEA VACA KG MUSCHIULET PORC CG KG CARNE TOCATA PORC CONG.KG USTUROI RO 500G BUC CI FOI VARZA MURATA VID 1KG. ROSII TR KG CI ARDEI KAPIA ROSU TR KG C. PATRUNJEL LG RO C.I MARAR LG RO C.I ARDEI GRAS BIANCA TR KG C CONOPIDA TR KG C.I VRAC MORCOVI RO. KG C.I VRAC MORCOVI RO. KG C.I VRAC PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG C.I VRAC SCAN.PATE BUCEGI PO120G SCAN.PATE BUCEGI PO200G COSTA.DOR.UL.MA.EX.VE1L LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L OET.ZAHAR VANILAT 8G 20+4 BARILLA FARFALLE 500G BEST MIEZ FL.S.CRUD 200G COLONIAL MAC 500G OET.BICARBONAT AMON. 7G OET.BICARBONAT SOD.50G OET.PRAF DE COPT 10G KTY.BOIA ARDEI DULC580G KAMIS PIPER ALB MA.20G KAMIS.PIPER.N.MACIN.20G FUCHS FIX PENTRU FRIPTURA FUCHS FIX GRATAR 20G CONF.BEZELE SPIRALA 1KG ORL.RAHAT AR.FRUCTE500G AROMFR.CAIS MANG20X2G AROMFR.MER ZMEUR20X2G FA.AROMFR.CAPS FRU20X2G FA.AROMFR.FRU.PAD.20X2G FA.AROMFRUCT AFI20X2G FARES CE.GOJI FR.P20X2G FA. CEAI DE MENTA 20X1G FARES CEAI TEI 20X1G SCHIMDT CACAO 20-21%125G BOROMIR PISCOTURI 800G AMO AMORETI MINIR.CC60G BARNI PUREE CAPSUNI150G CROCO PETIT POPULAR 3KG DIGESTA BISC.ST CA MA41G RS.PETIT BEURRE 100G T.V.TURTA DULCE 1,4KG HOCHL.ALMETTE SMANTANA 15 HOCHL.ALMETTE SMANTANA 15 SECRET.BUNICII DROJDIE 5X NAPOLACT SANA 3,5% 330G KOLIBA UNT PREMIUM NAT.82 DELMA UNT SAVOARE PAINE39 AVI OU
- Număr anunț
- DA27337896
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.450 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.