Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 41574898 PRET DE CATALOG: 1.836,63 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: HOCHL.CASC.CLASIC 250G CARTOFI ROSII RO.10KG BUC MORCOVI RO 1KG C.I ROSII TR KG CI CEAPA ROSIE NL KG CI VRAC DOVLECEI TR KG C.I VRAC ARDEI KAPIA ROSU TR CI VR PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG C.I VRAC CARTOFI DULCI EG.KG.C.I V MAXIM S ANANAS BUC.565G D ALE G.COMP.PIERS.DEC.10 TPS ARDEI KAPIA OTET 690G GYERM.ATA PAIANJEN.8OUA25 ORL.ARAHIDE DEC.CRUDE 1KG ROSHEN NAPOLIT.LAPTE72G BOROMIR CR.CIOCO ROM50G BOROMIR CROISS.CACAO 50G BOROMIR CROISS.LAPTE50G CREMOSSO IA.NAT.5,3% 125G AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 COTLET HAIDUCESC FEL.100G JAMBON DE PORC FELIAT 400 JAMBON C/U FELIAT 500G RINGA BACON CRUD FELIAT 1 SUNCA DE CARPATI 100G PULPE DEZ.PUI TAV.KG FASOLE VERDE TAIATA 2,5KG EDENIA SPANAC TOC.PORTION CAPSUNE 1KG HOCHL.BR.TOP.TR.SMANT140G mai putin
- Număr anunț
- DA27426238
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.837 RON
- Valoare atribuită
- 1.837 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.