Atribuită
Cumpărare directă
MERE GOLDEN PL KG CI KG 39,265 1 CEAPA GALBENA AT KG CI VR KG 10,275 1 ARDEI GRAS BIANCA TR KG C KG 4,996 1 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 5,750 1 TELINA RO KG C.I VRAC KG 5,124 1 LAMAI TR KG CI VRAC KG 2,266 1 VARZA ALBA RO KG CI VRAC KG 9,715 1 ROSII TR. KG C.I VRAC KG 7,360 1 B.ELIO MAZARE VERDE 720G BO 12 1 B.ELIO FAS.PASTAI VER720G BO 12 1 NATURAVIT CIUPERCI FELII BO 12 1 KLEVA CASTR.OTET 600G BO 18 1 GAROM TON BUCATI ULEI 160 CV 10 1 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST 6 1 MONOR LAPTE 1,5% 1L BU 25 1 TPS ZAHAR 1KG PG 20 1 BANEASA FIDEA 4OUA 200G PG 10 1 MOARA A.GRIS 500G PG 10 1 MAXIM S GEM CAPSUNI 340G BO 12 1PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 BU 20 1 ALBALACT UNT 65% 200G PC 15 1 ALATROS OUA COD3 CL.M 2X3 IF 1 60 FILE PIEPT PUI PG.KG KG 6,106 1 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 10,917 1 LADORNA SMANTANA UHT 32% CU 2 1 B.BORSEC APA PLATA 2,0PET ST 102 1
- Număr anunț
- DA27434073
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.694 RON
- Valoare atribuită
- 1.694 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.