Atribuită
Cumpărare directă
MOMENTIS ZAHAR BR.200X5G CU 3 TPS ZAHAR ALB STICK 250X4 CU 5 JACOBS KRON.CAFEA 500G BU 12 J.M PREM.CAFFÉ CREMA1KG BU 4 LAVAZZA CLAS.CREMA 1KG BU 3 LAVAZZA GUST.CREMA 1KG BU 5 FINO LAVETE UMEDE 3 BUC BU 4 SERVETELE CUT.EXCL2STR150 CU 21 ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR BU 10 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 7
- Număr anunț
- DA27383484
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.519 RON
- Valoare atribuită
- 1.519 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.