Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,7% sub estimat

Acord-cadru de lucrari de reabilitare termica a blocurilor de locuinte din Sectorul 4 al Municipiului Bucuresti

Număr anunț
CN1006203
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTII ERBASU SA (CUI 430008)
Cod CPV
45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014.663.512,73 RON
Valoare atribuită
770.790.576,09 RON 61,7% sub estimat
Data publicării
15.11.2018 01:35
Anunț de atribuire
CAN1020727
Termen limită
17.12.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 220-502823
Documentație de atribuire
DF1031160

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.014.663.512,73 RON Adjudecat: 770.790.576,09 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrari de reabilitare termica a blocurilor de locuinte din Sec… 1.007.434.748,10 RON CONSTRUCTII ERBASU S.A.,TERRA GAZ CONSTRUCT 8 contracte 58.198.913,23 RON ↓94,2%
CONSTRUCTII ERBASU S.A.,TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 535 · 26.08.2019
TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 245 · 09.06.2020 25.216.785,20 RON
TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 286 · 25.06.2020 1.786.600,65 RON
TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 99 · 09.03.2021 186.653,63 RON
TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 246 · 17.03.2022 8.360.307,15 RON
TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 510 · 26.05.2022 7.317.436,80 RON
TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 997 · 28.11.2022 3.888.331,41 RON
TERRA GAZ CONSTRUCT · contract 253 · 25.04.2023 11.442.798,39 RON
2 Lucrari de reabilitare termica a blocurilor de locuinte din Sec… 1.007.228.764,63 RON CONSTRUCTII ERBASU S.A. · CONSTRUCTII ERBASU S.A.,PALEX CONSTRUCTII INSTALATII 13 contracte 712.591.662,86 RON ↓29,3%
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 100 · 09.03.2021 178.717,87 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 893 · 18.10.2022 2.190.512,68 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 551 · 07.09.2021 30.673.831,29 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 550 · 07.09.2021 17.936.838,79 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 621 · 11.10.2021 5.717.019,42 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 731 · 17.11.2021 1.429.743 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A.,PALEX CONSTRUCTII INSTALATII · contract 536 · 26.08.2019
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 231 · 03.06.2020 18.825.385,89 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 248 · 17.03.2022 214.624.954,39 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 266 · 19.06.2020 21.381.127,29 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 265 · 19.06.2020 24.568.394,94 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 283 · 24.06.2020 69.577.085,52 RON
CONSTRUCTII ERBASU S.A. · contract 515 · 27.05.2022 305.488.051,78 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 5
ADRIAN CONSTRUCT SRL CUI RO 15252286
ART CONSTRUCT ACM SRL CUI RO 23763893
Subcontractanți 3
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
PLUS CONFORT SRL CUI 15601955
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 8
ALPENSIDE SRL CUI RO 22842662
DRUM CONCEPT SRL CUI RO 25872722
ROMCO SYSTEM SRL CUI RO 15315902
S.C. DALEX GRUP SRL CUI RO12502264
SICOR SRL CUI 1583360
Subcontractanți 2
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

770.790.576,09 RON

din 2.014.663.512,73 RON estimat 61,7%

Adjudecat la 38,3% din estimat · economie 1.243.872.936,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.