Atribuită Cumpărare directă

Servicii internet

Număr anunț
DA27372826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 SIGHETU MARMATIEI (CUI 26949433)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.053 RON
Valoare atribuită
1.053 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.053 RON

din 1.053 RON estimat