Atribuită
Cumpărare directă
->CATV Analogic/pret 1x21.85lei =21.85 lei fara TVA ->Digi Net Business Acces 1000 Mbps/pret 1x25 eurox4.8747= 121.87 lei fara TVA ->Digi Tel Conect Grup 10/pret 1x10 eurox4.8747=48.75 lei fara TVA ->Chirie infrastructura/pret 1x1.6 eurox4.8747=7.80lei fara TVA Total/luna=41.17 euro x4.8747= 200.69 lei fara TVA curs euro=4.8747 lei Contract pentru 11 luni incepand cu 01.03.2021 pana la 31.01.2022
- Număr anunț
- DA27440173
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET VASLUI (CUI 27427306)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.208 RON
- Valoare atribuită
- 2.208 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.