Atribuită Cumpărare directă

achet servicii de internet si televiziune pentru doua locatii dupa cum urmeaza: - un abonament servicii de internet banda minim garantata de 500 Mbps si acces national de 1 Gbps; IP fix; - un abonament servicii de internet banda minim garantata de 300 Mbps si acces national de 1 Gbps; IP fix; - 2 abonamete de televiziune analogica; - 47 abonamente de televiziune digitala. - respectarea principiului “MUST CARRY”, prin care operatorii de cablu sunt obligati sa retransmita unele televiziuni, precum cele publice si cele declarate libere la retransmisie; - Conexiuni stabile, permanenta, pe fibra optica - SLA – disponibilitate minima 99%- suport tehnic 24/7

Număr anunț
DA27473303
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.426 RON
Valoare atribuită
2.426 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.426 RON

din 2.426 RON estimat