Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet in sediul central al ONRC si in cele 42 ORCT, respectiv 2 x Servicii internet 150 Mbps la un pret unitar de 75 euro fara TVA, 41 x Servicii internet 90 Mbps la un pret unitar de 25 euro fara TVA si 3 x Conexiune backup garantat 100 Mbps pt. ONRC, București și Constanța la un pret unitar de 25 euro fara TVA, rezultand un total de 1.250 euro fara TVA/luna si 6.093,49 lei fara TVA/luna calculat la cursul de schimb valabil pentru data de 17.02.2021 de 4,8747 lei. Achizitia se finalizeaza prin incheierea unui contract de servicii pentru perioada 01.03.2021-31.03.2021.
- Număr anunț
- DA27418535
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.093 RON
- Valoare atribuită
- 6.093 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.