Atribuită
Cumpărare directă
Digi Net Business Acces internet 300- cost lunar :10 euro fara TVA/lunar , si in lei la un curs de 4.8lei/eur - 10*4.8= 48lei fara tva -IP suplimentar - cost lunar: 1 euro fara TVAlunar , si in lei la un curs de 4.8lei/eur - 1*4.8= 4.8 lei fara tva 5X DIGITEL CONECT 5 - cost lunar: 5 euro fara TVA / lunar , si in lei la un curs de 4.8lei/eur - 5*4.8= 24 lei fara tva( total abonamente 5 buc = 120 ron fara TVA) 6X Digi Mobil Optim 3 - cost lunar 2.52 euro fara TVA/ abonament / lunar, si in lei la un curs de 4.8lei/eur - 2.52*4.8= 12.096 lei fara tva ( total abonamente 6 buc = 72.57 ron fara TVA ) 5X Digi Mobil Optim 2- cost lunar 1.68 euro fara TVA/ abonament / lunar, si in lei la un curs de 4.8lei/eur - 1.68*4.8= 8.064 lei fara tva ( total abonamente 5 buc = 40.32 ron fara TVA ) Total valoare servicii : 48+4.8+120+72.57+40,32 = 285.69 lei fara tva/ lunar
- Număr anunț
- DA27427812
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.857 RON
- Valoare atribuită
- 2.857 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.