Atribuită Cumpărare directă

Publicare felicitare in cotidianul Viata libera, dimensiune 15x9 cm, cu aparitie in 1 si 8 martie 2021

Număr anunț
DA27467969
Autoritate contractantă
Comuna Firtanesti (Consiliul Local al Comunei Fartanesti) (CUI 4802813)
Furnizor / câștigător
TRUSTUL DE PRESĂ DUNĂREA DE JOS S.R.L. (CUI 1643195)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat