Atribuită
Cumpărare directă
1. Liriodendron tulipifera (Arbore Lalea) {Arbore la ghiveci cu dimensiunea de comercializare (circumeferinta) 14/16 cm. Bine dezvoltat} {10.00 buc. x 527.52} 2. Liriodendron tulipifera (Arbore Lalea) {Arbore la ghiveci sau container cu dimensiunea de comercializare (circumferinta) 16/18 cm. Bine dezvoltat} {10.00 buc. x 660.55} Achizitia se realizeaza conform referat nr. 2125/22-01-2021 (218/22.01.2021) Sectia Zone Verzi, Oferta nr. 2477/26.01.2021, ADV 1194701. Receptia produselor se realizeaza in locatia indicata de achizitor in prezenta reprezentantilor/ reprezentantului furnizorului si achizitorului in ziua livrarii. Termen livrare: Imediat dupa transmiterea comenzii. Nota: In situatia in care nu se respecta termenul de livrare se vor percepe penalitati pentru fiecare zi de intarziere din valoarea cu TVA a comenzii neonorate. Persoana de contact Serviciu Achizitii Publice {D-na. Alina STEFAN - Tel.: 0737747365} si Sectia Zone Verzi {Dna. Nicoleta Tuca - Tel. 0743-078560} Documente ce insotesc produsele: La livrare produsele vor fi insotite de factura fiscala, declaratie de conformitate, Certificat de garantie, etc.
- Număr anunț
- DA27317537
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- GARDEN CENTER GRUP SRL (CUI 15148952)
- Cod CPV
- 03452000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.881 RON
- Valoare atribuită
- 11.881 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.