Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare reamenajare zona verde pentru o suprafata de 2.000 - 5.000 Mp. pentru locatia Bulevardul Calea Bucuresti (Km. 0 - Lapus ) (zona mediana + Zone adiacente stanga - dreapta) Se va semna contract cu clauze specifice (conform document atasat). Achizitia se realizeaza conform referat nr. 4639/15.02.2021, ADV nr. 1197472, Oferta nr. 4781/16.02.2021 (A1441/15.02.2021).

Număr anunț
DA27435634
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
GARDEN CENTER GRUP SRL (CUI 15148952)
Cod CPV
79822500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.600 RON
Valoare atribuită
48.600 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.600 RON

din 48.600 RON estimat