Atribuită
Cumpărare directă
Godox LSD80 este un cort pliabil cu LED pentru fotografia de produs. Godox LSD80 de dimensiune 80x80x80 cm, usor si portabil, instalare simpla. Cubul este ideal pentru fotografia de produs, stock, macro, close-up etc. Godox LSD80 permite obtinerea de fotografii de calitate. Benzile LED ofera o lumina contrasta, care scoate in evidenta detaliile produsului. Specificatii: Temperatura culorii: 5800K ± 200K Indicele de redare a culorilor (CRI): > 96 TLCI: ≥98 Luminozitate interioara: 10000 ~ 11000 lumen Putere: 40W Dimensiune articol: 80 x 80 x 80cm Greutate : 4.5Kg
- Număr anunț
- DA27340108
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461 RON
- Valoare atribuită
- 461 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.