Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipament video care contine urmatoarele produse: 1 Acumulator NP-FW50 1 buc 2 Trepied MK055XPRO3-Q2 1 buc 3 Lampa LED COMPAC 200 2 buc 4 Lampa LED PavoTube 30C LED 2 buc 5 Stativ 422LB Light Boom 2 buc 6 KIT Lavaliera UwMic9 (TX9 +TX9 +RX9) 1 buc 7 Camera de Actiune 5K 20MP 1 buc
- Număr anunț
- DA27372605
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32323300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.137 RON
- Valoare atribuită
- 13.137 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.