Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire schimbator de caldura CONDEXA PRO 50, 100(MATERIAL+MONTAJ)

Număr anunț
DA27450367
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
SERVOTERM SRL (CUI 15383109)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.289 RON
Valoare atribuită
5.289 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.289 RON

din 5.289 RON estimat