Atribuită
Cumpărare directă
1) 66514110-0 Servicii de asigurare a autovehiculelor 2) Autoritatea Contractanta: Comuna Tarna Mare 3) Tip asigurare: Casco 4) Date despre asigurare: Autoturism,Dacia Logan, Nr. Inmatriculare SM25PTM 5) Prima de asigurare: 298.4 Euro / 1,454.52 lei 6) Perioada de valabilitate: 12 luni, 16.02.2021-15.02.2022 7) Modalitate de plata: plata in 2 rate, plata prin Trezorerie
- Număr anunț
- DA27375338
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.455 RON
- Valoare atribuită
- 1.455 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.