Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achiziția -Poliță asigurare RCA 1 buc și Poliță asigurare CASCO 1buc necesare pentru autoturismul cu nr. de înmatriculare TM 01CJT, valabile 12 luni, începând cu data de 12.02.2020

Număr anunț
DA27350463
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.561 RON
Valoare atribuită
1.561 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.561 RON

din 1.561 RON estimat